Magdalena Smetanová

Projektant soukromé a veřejné zeleně.

Členem České asociace pro krajinářskou architketuru - Sekce Společnosti pro Zahradní a krajinářskou tvorbu (ČAKA/CZALA) a Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT). Spoluzakladatelka Asociace Loci pro přírodní hřiště a veřejný prostor http://www.loci-asociace.com.

Pořádá přednášky na téma zahrad pro děti pro o.p.s. České Švýcarsko, pro Nadační fond Zelený poklad, pro Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu a pro Nadaci Proměny Karla Komárka.

Vystudovala fakultu zahradní a krajinářské architektury na ČZU v Praze, studovala zahradní tvorbu na univerzitě University of Applied Sciences (HAMK) ve Finsku. Absolvovala kurz permakultury.

 

"Mám ráda zahrady, které vypadají přirozeně a přesto přesvědčivě. Zahrady, které jsou útulné a přesto mají svou logiku. Zahrady, na kterých si rádi posedíte s kafem, s hrdostí vypěstujete vlastní mrkev a necháte se porazit dětmi ve fotbalu.

Mojí srdeční záležitostí jdou přírodě blízké zahrady a zahrady pro děti. Ty by měly být tajemné, dobrodružné a možná i trošku divoké."


e-mail: magdalena [dot] smetanovaatin-site [dot] cz; tel: +420 724 768 424

IČ: 87473607

Zapsána v živnostenském rejstříku u Živnostenského úřadu - Úřadu městské části Praha 12 od 13.prosince 2010, ev. číslo ŽL: ID RZP 3394339.

Nejsem plátcem DPH.